Csicsergő Óvoda Tenk

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Az óvoda bemutatása

2013-tól óvodánk alapítványa fogadhatja az adók 1%-át. Kérjük, támogassa Ön is óvodánkat, és a gyermekeket! Alapítványunk neve: Csicsergő Oviért Közhasznú Alapítvány
Adószám: 18025723-1-10

Óvodánk egy kicsi, tiszta, rendezett faluban található, Tenken, ami a 31-es főúton található Heves és Dormánd között.

Épületünk régen kastély volt, melyet 1975-ben alakítottak át kétcsoportos óvodává. Vezető óvónő Balla Kálmánné, Incike óvónéni lett, nyugdíjba vonulása után Fehérné Nagy Julianna váltotta fel, aki haláláig itt dolgozott.

Folyamatosan szépítik óvodánkat az itt élő emberek. Utolsó felújítások:

- 2008-ban a Pannon Zrt-től kaptunk EU szabványos udvari játékokat,

- 2009-ben akadálymentesítést hajtottunk végre pályázat segítségével, ahol a belső nyílászárókat is kicseréltük, az egész óvoda járófelületét is felújítottuk és a mosdó egészét is átalakítottuk.

- 2010-ben szintén pályázati úton a külső nyílászárókat cseréltük korszerű energiatakarékos nyílászárókra.

Dolgozóink:

Mészáros Tiborné - Mariann óvónéni